Rynek karm dla zwierząt rozwija się ostatnio bardzo dynamicznie, do wyboru jest coraz więcej wysokiej jakości produktów. Jednym z nich jest rodzima marka Dolina Noteci, która jak twierdzą sami producenci, produkuje karmę z miłością. Filozofia firmy zakłada, że aby powstało dobre jedzenie należy nie tylko użyć odpowiednich składników, ale i zadbać o dobre samopoczucie zespołu, który jest za wytwarzanie odpowiedzialny. Całej produkcji uważnie przygląda się Prezes – firmowy pies, to w jego zęby powstała karma wpada jako pierwsza, a zadowolenie z posiłku jest wykładnikiem smakowitości.

Składniki najwyższej jakości

Jakość nie bierze się znikąd, producenci karmy Dolina Noteci wiedzą to najlepiej. Dlatego do produkcji używają starannie dobranych składników pochodzących z pól sąsiadujących z zakładem produkcji. Warto wiedzieć, że zgodnie z nazwą zakład znajduje się Wielkopolsce, jest również najnowocześniejszy w Europie. W karmie znajdziemy między innymi:

  • Wysokiej jakości mięso
  • Świeże warzywa
  • Smakowite owoce

Ponadto wybierając Dolinę Noteci, mamy pewność, że pies otrzyma idealnie zbilansowany posiłek bogaty w wszystkie potrzebne mikroelementy i witaminy. Jest to szczególnie ważne, aby utrzymać zdrowe kości, zęby i sprawnie funkcjonujący układ pokarmowy. Wysoka zawartość białka, unikanie nadmiaru tłuszczu, wzbogacenie w naturalne włókno pokarmowe pochodzące z brązowego ryżu i dodatek oleju lnianego bogatego w zdrowe kwasy tłuszczowe zapewnia energię na cały dzień.

Różnorodność żywienia

Dolina Noteci oferuje nie tylko typowe karmy, ale również takie przygotowane z myślą o psach z specjalnymi wymaganiami. Na uwagę zasługuje linia BASF, która jest oparta na najnowszych wytycznych naukowców. W jej składzie znajdziemy tylko mięso oraz surowce pochodzenia zwierzęcego. Dzięki wysokiemu poziomowi białka zapotrzebowanie na składniki odżywcze jest zawsze zaspokojone, a dieta przypomina naturalny posiłek psa z okresu jego udomawiania.

Duży wybór karm specjalistycznych

Właściciele psów z pewnością wiedzą, że ich pupile często mają specjalne wymagania. Właśnie dla nich powstała linia Premium. W ofercie znajdziemy między innymi karmy dla psów małych ras; są one wzbogacone o olej z łososia zapewniający zdrowy wygląd sierści, ekstrakt z jukki poprawiający trawienie i wzmacniający układ odpornościowy, czy dodatek nasion i łupin stymulujący perystaltykę jelit. Specjalnie dla alergików stworzono linię Piper, zastosowano w niej tylko jeden rodzaj białka, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad tym, co je nasz kompan. Wszystko z myślą o życiu psa w pełni zdrowia.

Osoby, które oprócz psów posiadają także koty nie będą zawiedzeni. W zakładzie powstaje również wysokiej jakości karma dla nich.